Wyniki wystaw / Shows Results
2014
15.06.2014 CACIB Kraków (PL) Sędzia/Judge: Zdenka Jilkova (CZ)
Got To Be Good Tibetan Goldies EXC.1, CAC, CACIB, Best Male, BOS (klasa posednia/interm. class)
Amulet Of Abigail Złota Elita EXC.1, CAC (klasa pośrednia/intermediate class)
08.06.2014 CAC Racibórz (PL) Sędzia/Judge: Anna Dzidt (PL)
Got To Be Good Tibetan Goldies EXC.1, CAC, Best Male, BOB, 2nd at BOG IX
Almost An Angel Złota Elita EXC.1, CAC
18.05.2014 CAC Bytom (PL) Sędzia/Judge: Jaroslav Matyas (SK)
Got To Be Good Tibetan Goldies EXC.1, CAC, Best Male, BOS (klasa pośrednia/intermediate class)
Amulet Of Abigail Złota Elita EXC.1, CAC (klasa pośrednia/intermediate class)
27.04.2014 CACIB Opole (PL) Sędzia/Judge: Annukka Paloheimo (FIN)
Jean Pierre Złota Elita VP.1,Best Minor Puppy (klasa młodsze szczenię/minor puppy class)
Got To Be Good Tibetan Goldies EXC.3 (klasa pośrednia/intermediate class)
Amulet Of Abigail Złota Elita - (klasa pośrednia/intermediate class)
26.04.2014 CLUB Opole (PL) Sędzie/Judge: Lazic Suncica (SRB)
Got To Be Good Tibetan Goldies EXC.1, Club Junior Winner, Best Junior (klasa młodzieży/youth class)
16.02.2014 CACIB Rzeszów (PL) Sędzia: Ramune Kazlauskaite (LI)
Got To Be Good Tibetan Goldies EXC.1, CAJC, Best Junior, BOB (klasa młodzieży/youth class)
Amulet Of Abigail Złota Elita EXC.2 (klasa młodzieży/youth class)
08.02.2014 CAC Night Bydgoszcz (PL) Sędzia/Judge: Zdenek Kliment (CZ)
Got To Be Good Tibetan Goldies EXC.1, CAJC, Best Junior, BOB (klasa młodzieży/youth class)
Amulet Of Abigail Złota Elita EXC.1, CAJC, BOS (klasa młodzieży/youth class)
08.02.2014 CAC Bydgoszcz (PL) Sędzia/Judge: Magdalena Świętoń (PL)
Got To Be Good Tibetan Goldies EXC.1 (klasa młodzieży/youht class)
Amulet Of Abigail Złota Elita VG.2 (klasa młodzieży/youth class)
26.01.2014 CACIB Eboli (IT) Sędzia/Judge: Manolia Poggesi
All I Want Złota Elita EXC.1, Best Junior (klasa młodzieży/youth class)
25.01.2014 CACIB Eboli (IT) Sędzia/Judge: Manolia Poggesi
Aurora Borealis Złota Elita EXC.1, Best Junior (klasa młodzieży/youth class)
2013
22.12.2013 CACIB Sora (IT) Sędzia/Judge:
All I Want Złota Elita EXC.1, CAJC, BOB (klasa młodzieży / youth class)
08.12.2013 CACIB Foggia (IT) Sędzia/Judge:
All I Want Złota Elita EXC.2 (klasa młodzieży/youth class)
Aurora Borealis Złota Elita EXC.1, Best Junior, BOB (klasa młodzieży/youth class)
07.12.2013 CAC Lecce (IT) Sędzia/Judge:
All I Want Złota Elita EXC.2 (klasa młodzieży/youth class)
Aurora Borealis Złota Elita EXC.1, Best Junior, BOB (klasa młodzieży/youth class)
06.10.2013 CACIB Roma (IT) Sędzia/Judge:
All I Want Złota Elita EXC.1, Best Junior, BOB (klasa młodzieży/youth class)
Aurora Borealis Złota Elita EXC.2 (klasa młodzieży/youth class)
22.09.2013 CAC Bytom (PL) Sędzia/Judge: Jakub Kruczek (PL)
Got To Be Good Tibetan Goldies EXC.1, CAJC, Best Junior, BOB (klasa młodzieży/youth class)
Amulet Of Abigail Złota Elita EXC.1, CAJC (klasa młodzieży/youth class)
08.09.2013 CAC Paestum (IT) Sędzia/Judge:
All I Want Złota Elita EXC.1, Best Junior, BOB (klasa młodzieży/youth class)
Aurora Borealis Złota Elita EXC.2 (klasa młodzieży/youth class)
2012
28.10.2012 CAC Częstochowa (PL) Sędzia/Judge: Krystyna Opara (PL)
Rika Sayuri Złota Elita EXC.1, CAJC, Best Junior, BOB, BIS JUNIOR IX Grup (klasa młodzieży/youth class)
29.07.2012 CAC Będzin (PL) Judge:
Road To My Heart Złota Elita EXC.1 CAJC (klasa młodzieży/youth class)
10.06.2012 CAC Racibórz (PL) Judge:
Rain Drop Złota Elita EXC.1 (klasa młodzieży/youth class)
Rika Sayuri Złota Elita EXC.2 (klasa młodzieży/youth class)
22.01.2012 CAC Będzin (PL) Judge: ?
Road To My Heart Złota Elita VP1, Best Puppy (klasa szczeniąt/puppy class)
2011
03.12.2011 CAC Świebodzice (PL) Sędzia/Judge: Anna Redlicka (PL)
Rika Sayuri Złota Elita VP2 (klasa baby/baby class)
2010
06.11.2010 CACIB Poznań (PL) Sędzia/Judge:
Inspired Kiss Złota Elita VP1, Best Puppy (klasa szczeniąt/puppy class)
18.09.2010 CAC Mlada Boleslav (CZ) Sędzia/Judge: Zdenek Kliment (CZ)
Indian Summer Złota Elita VP2 (klasa baby/baby class)
2009
16.08.2009 CAC Nowy Targ (PL) Sędzia/Judge: Dorota Ząbek (PL)
C'Shila Kipu Khyim EXC.1, CAC (klasa pośrednia/intermediate class)
14.06.2009 CAC Racibórz (PL) Sędzia/Judge: Jakub Kruczek (PL)
C'Shila Kipu Khyim EXC.2 (klasa otwarta/open class)
14.04.2009 CAC Częstochowa (PL) Sędzia/Judge: Janusz Opara (PL)
C'Shila Kipu Khyim EXC.1, CAC, BOS (klsa pośrednia/intermediate class)
08.02.2009 CACIB Rzeszów (PL) Sędzia/Judge: Kisljakov Andrej
C'Shila Kipu Khyim EXC.1, CAC, Res.CACIB (klasa pośrednia/intermediate class)
2008
30.08.2008 CACIB Białystok (PL) Sędzia/Judge: Elżbieta Junikiewicz (PL)
C'Shila Kipu Khyim EXC.1, CAJC, Best Junior (klasa młodzieży/youth class)
10.08.2008 CACIB Sopot (PL) Sędzia/Judge: Mirosław Redlicki (PL)
C'Shila Kipu Khyim EXC.2 (klasa młodzieży/youth class)
03.08.2008 CAC Zakopane (PL) Sędzia/Judge: ?
C'Shila Kipu Khyim EXC.1, CAJC, Best Junior (klasa młodzieży/youth class)
27.07.2008 CAC Będzin (PL) Sędzia/Judge: Wiesław Boryczko (PL)
C'Shila Kipu Khyim EXC.1, CAJC, Best Junior, BOB (klasa młodzieży/youth class)
Got To Be Good Tibetan Goldies EXC.1, CAC, CACIB, Best Male, BOS (klasa posednia/interm. class)
Amulet Of Abigail Złota Elita EXC.1, CAC (klasa pośrednia/intermediate class)
08.06.2014 CAC Racibórz (PL) Sędzia/Judge: Anna Dzidt (PL)
Got To Be Good Tibetan Goldies EXC.1, CAC, Best Male, BOB, 2nd at BOG IX
Almost An Angel Złota Elita EXC.1, CAC
18.05.2014 CAC Bytom (PL) Sędzia/Judge: Jaroslav Matyas (SK)
Got To Be Good Tibetan Goldies EXC.1, CAC, Best Male, BOS (klasa pośrednia/intermediate class)
Amulet Of Abigail Złota Elita EXC.1, CAC (klasa pośrednia/intermediate class)
27.04.2014 CACIB Opole (PL) Sędzia/Judge: Annukka Paloheimo (FIN)
Jean Pierre Złota Elita VP.1,Best Minor Puppy (klasa młodsze szczenię/minor puppy class)
Got To Be Good Tibetan Goldies EXC.3 (klasa pośrednia/intermediate class)
Amulet Of Abigail Złota Elita - (klasa pośrednia/intermediate class)
26.04.2014 CLUB Opole (PL) Sędzie/Judge: Lazic Suncica (SRB)
Got To Be Good Tibetan Goldies EXC.1, Club Junior Winner, Best Junior (klasa młodzieży/youth class)
16.02.2014 CACIB Rzeszów (PL) Sędzia: Ramune Kazlauskaite (LI)
Got To Be Good Tibetan Goldies EXC.1, CAJC, Best Junior, BOB (klasa młodzieży/youth class)
Amulet Of Abigail Złota Elita EXC.2 (klasa młodzieży/youth class)
08.02.2014 CAC Night Bydgoszcz (PL) Sędzia/Judge: Zdenek Kliment (CZ)
Got To Be Good Tibetan Goldies EXC.1, CAJC, Best Junior, BOB (klasa młodzieży/youth class)
Amulet Of Abigail Złota Elita EXC.1, CAJC, BOS (klasa młodzieży/youth class)
08.02.2014 CAC Bydgoszcz (PL) Sędzia/Judge: Magdalena Świętoń (PL)
Got To Be Good Tibetan Goldies EXC.1 (klasa młodzieży/youht class)
Amulet Of Abigail Złota Elita VG.2 (klasa młodzieży/youth class)
26.01.2014 CACIB Eboli (IT) Sędzia/Judge: Manolia Poggesi
All I Want Złota Elita EXC.1, Best Junior (klasa młodzieży/youth class)
25.01.2014 CACIB Eboli (IT) Sędzia/Judge: Manolia Poggesi
Aurora Borealis Złota Elita EXC.1, Best Junior (klasa młodzieży/youth class)
2013
22.12.2013 CACIB Sora (IT) Sędzia/Judge:
All I Want Złota Elita EXC.1, CAJC, BOB (klasa młodzieży / youth class)
08.12.2013 CACIB Foggia (IT) Sędzia/Judge:
All I Want Złota Elita EXC.2 (klasa młodzieży/youth class)
Aurora Borealis Złota Elita EXC.1, Best Junior, BOB (klasa młodzieży/youth class)
07.12.2013 CAC Lecce (IT) Sędzia/Judge:
All I Want Złota Elita EXC.2 (klasa młodzieży/youth class)
Aurora Borealis Złota Elita EXC.1, Best Junior, BOB (klasa młodzieży/youth class)
06.10.2013 CACIB Roma (IT) Sędzia/Judge:
All I Want Złota Elita EXC.1, Best Junior, BOB (klasa młodzieży/youth class)
Aurora Borealis Złota Elita EXC.2 (klasa młodzieży/youth class)
22.09.2013 CAC Bytom (PL) Sędzia/Judge: Jakub Kruczek (PL)
Got To Be Good Tibetan Goldies EXC.1, CAJC, Best Junior, BOB (klasa młodzieży/youth class)
Amulet Of Abigail Złota Elita EXC.1, CAJC (klasa młodzieży/youth class)
08.09.2013 CAC Paestum (IT) Sędzia/Judge:
All I Want Złota Elita EXC.1, Best Junior, BOB (klasa młodzieży/youth class)
Aurora Borealis Złota Elita EXC.2 (klasa młodzieży/youth class)
2012
28.10.2012 CAC Częstochowa (PL) Sędzia/Judge: Krystyna Opara (PL)
Rika Sayuri Złota Elita EXC.1, CAJC, Best Junior, BOB, BIS JUNIOR IX Grup (klasa młodzieży/youth class)
29.07.2012 CAC Będzin (PL) Judge:
Road To My Heart Złota Elita EXC.1 CAJC (klasa młodzieży/youth class)
10.06.2012 CAC Racibórz (PL) Judge:
Rain Drop Złota Elita EXC.1 (klasa młodzieży/youth class)
Rika Sayuri Złota Elita EXC.2 (klasa młodzieży/youth class)
22.01.2012 CAC Będzin (PL) Judge: ?
Road To My Heart Złota Elita VP1, Best Puppy (klasa szczeniąt/puppy class)
2011
03.12.2011 CAC Świebodzice (PL) Sędzia/Judge: Anna Redlicka (PL)
Rika Sayuri Złota Elita VP2 (klasa baby/baby class)
2010
06.11.2010 CACIB Poznań (PL) Sędzia/Judge:
Inspired Kiss Złota Elita VP1, Best Puppy (klasa szczeniąt/puppy class)
18.09.2010 CAC Mlada Boleslav (CZ) Sędzia/Judge: Zdenek Kliment (CZ)
Indian Summer Złota Elita VP2 (klasa baby/baby class)
2009
16.08.2009 CAC Nowy Targ (PL) Sędzia/Judge: Dorota Ząbek (PL)
C'Shila Kipu Khyim EXC.1, CAC (klasa pośrednia/intermediate class)
14.06.2009 CAC Racibórz (PL) Sędzia/Judge: Jakub Kruczek (PL)
C'Shila Kipu Khyim EXC.2 (klasa otwarta/open class)
14.04.2009 CAC Częstochowa (PL) Sędzia/Judge: Janusz Opara (PL)
C'Shila Kipu Khyim EXC.1, CAC, BOS (klsa pośrednia/intermediate class)
08.02.2009 CACIB Rzeszów (PL) Sędzia/Judge: Kisljakov Andrej
C'Shila Kipu Khyim EXC.1, CAC, Res.CACIB (klasa pośrednia/intermediate class)
2008
30.08.2008 CACIB Białystok (PL) Sędzia/Judge: Elżbieta Junikiewicz (PL)
C'Shila Kipu Khyim EXC.1, CAJC, Best Junior (klasa młodzieży/youth class)
10.08.2008 CACIB Sopot (PL) Sędzia/Judge: Mirosław Redlicki (PL)
C'Shila Kipu Khyim EXC.2 (klasa młodzieży/youth class)
03.08.2008 CAC Zakopane (PL) Sędzia/Judge: ?
C'Shila Kipu Khyim EXC.1, CAJC, Best Junior (klasa młodzieży/youth class)
27.07.2008 CAC Będzin (PL) Sędzia/Judge: Wiesław Boryczko (PL)
C'Shila Kipu Khyim EXC.1, CAJC, Best Junior, BOB (klasa młodzieży/youth class)